poniedzialek, 29 listopada 2021
Odwiedź nas na Facebooku

ZUMBA z MOVEWEEK W KĄPINIE

2014-09-26 14:06:38

W IMIENIU STOWARZYSZENIA ECO-KĄPINO, SOŁECTWA KĄPINO ORAZ BŁĘKITNYCH WEJHEROWO SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW KĄPINA ( I NIE TYLKO) DO SPĘDZENIA WSPÓLNEGO CZASU PRZY GORĄCEJ ZUBIE TAŃCU KTÓRY PORUSZA WSZYSTKIE CZĘŚCI CIAŁA.

ZAJĘCIA BĘDZIE PROWADZIŁA INSTRUKTORKA TAŃCA PRZY GŁOŚNEJ MUZYCE I SZTUCZNYM OŚWIETLENIU WSZYSTKO TO O GODZINIE 18:00 W SOBOTĘ 04.10.2014r ZAKOŃCZONE POCZĘSTUNKIEM DLA UCZESTNIKÓW.

CZYM JESTAKCJA MOVEWEEK?

JEST TO EUROPEJSKA KAMPANIA PROMUJĄCA RUCH I ZDROWY STYL ŻYCIA Z WYRAŹNIE POSTAWIONYM CELEM: ZWIĘKSZENIE O 100 MILIONÓW AKTYWNYCH FIZYCZNIE EUROPEJCZYKÓW DO KOŃCA 2020 ROKU?

AKCJĘ Z MOVEWEEK WSPÓŁTWORZĄ "BŁĘKITNI WEJHEROWO"

poland.moveweek.eu

CZYM JEST ZUMBA?

JEST TAŃCEM ZAINSPIROWANYM POŁĄCZENIEM ELEMENTÓW TAŃCÓW LATYNOAMERYKAŃSKICH ORAZ ELEMENTÓW FITNESS. ZOSTAŁ OPRACOWANY PRZEZ TANCEZRA I CHOEROGRAFA ALBERTO "BETO" PEREZA W KOLUMBII W LATACH 90. XX WIEKU. ZUMBA ZAWIERA W SOBIE ELEMENTY TAŃCA I AREOBIKU. CHOEROGRAFIA ZUMBY ŁĄCZY HIP-HOP, SOCA, SAMBA, SALSA, MERENGUE, MAMBO, SZTUKI WALKI, ORAZ ELEMENTY BOLLYWOOD I TAŃCA BRZUCHA. WYKORZYSTYWANE SĄ TAKZE ELEMENTY TRENINGU SIŁOWEGO.

 

ZAPRASZAMY!!!!

© !Kapino.net 2021

kod: Piotr Grabuszyński

Akceptuję

Używamy plików COOKIE! Korzystając z kapino.net wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce polityka cookies