poniedzialek, 29 listopada 2021
Odwiedź nas na Facebooku

ZUMBA W KĄPINIE

2015-09-22 22:38:41

ZUMBA z MOVEWEEK W KĄPINIE

 

W IMIENIU STOWARZYSZENIA ECO-KĄPINOSOŁECTWA KĄPINO ORAZ BŁĘKITNYCH WEJHEROWO SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW KĄPINA ( I NIE TYLKO) DO SPĘDZENIA WSPÓLNEGO CZASU PRZY GORĄCEJ ZUBIE TAŃCU KTÓRY PORUSZA WSZYSTKIE CZĘŚCI CIAŁA.

ZAJĘCIA BĘDZIE PROWADZIŁA INSTRUKTOR TAŃCA PRZY GŁOŚNEJ MUZYCE I SZTUCZNYM OŚWIETLENIU WSZYSTKO TO O GODZINIE 19:00 W PIĄTEK 25.09.2015r 

CZYM JESTAKCJA MOVEWEEK?

JEST TO EUROPEJSKA KAMPANIA PROMUJĄCA RUCH I ZDROWY STYL ŻYCIA Z WYRAŹNIE POSTAWIONYM CELEM:ZWIĘKSZENIE O 100 MILIONÓW AKTYWNYCH FIZYCZNIE EUROPEJCZYKÓW DO KOŃCA 2020 ROKU?

AKCJĘ Z MOVEWEEK WSPÓŁTWORZĄ "BŁĘKITNI WEJHEROWO"

poland.moveweek.eu

CZYM JEST ZUMBA?

JEST TAŃCEM ZAINSPIROWANYM POŁĄCZENIEM ELEMENTÓW TAŃCÓW LATYNOAMERYKAŃSKICH ORAZ ELEMENTÓW FITNESS. ZOSTAŁ OPRACOWANY PRZEZ TANCEZRA I CHOEROGRAFA ALBERTO "BETO" PEREZA W KOLUMBII W LATACH 90. XX WIEKU. ZUMBA ZAWIERA W SOBIE ELEMENTY TAŃCA I AREOBIKU. CHOEROGRAFIA ZUMBY ŁĄCZY HIP-HOP, SOCA, SAMBA, SALSA, MERENGUE, MAMBO, SZTUKI WALKI, ORAZ ELEMENTY BOLLYWOOD I TAŃCA BRZUCHA. WYKORZYSTYWANE SĄ TAKZE ELEMENTY TRENINGU SIŁOWEGO.

© !Kapino.net 2021

kod: Piotr Grabuszyński

Akceptuję

Używamy plików COOKIE! Korzystając z kapino.net wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce polityka cookies