poniedzialek, 29 listopada 2021
Odwiedź nas na Facebooku

SZKÓŁKA TENISA ZIEMNEGO

2014-03-08 21:45:12

STOWARZYSZENIE ECO-KAPINO ROZPOCZYNA NABÓR DO SZKÓŁKI TENISA ZIEMNEGO PROWADZONEJ PRZEZ PROFESJONALNEGO TRENERA TENISA PANA ANDRZEJA DEGÓRSKIEGO ZE SZKÓŁKI “ABC -TENIS”

   http://www.abctenis.pl/  JEST TO BARDZO DOŚWIADCZONY I SYMAPTYCZNY NAUCZYCIEL KTÓRY WPROWADZŁ NA "SZEROKIE WODY TENISA"  BARDZO WIELU PODOPIECZNYCH.

ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ NA BOISKU WIELFUNKCYJNYM W KĄPINIE W OKRESIE SZKOLNYM W WEEKENDY A PODCZAS  WAKACJI W ŚRODKU TYGODNIA 2 X 2 GODZINY.  STWORZONE BĘDĄ 2 GRUPY DZIECI, PO MAXYMALNIE 8 W JEDNEJ GRUPIE.

 ILOŚĆ MIEJSC WYNOSI 16. WIEK DZIECI OD 9 DO 18 LAT OKRES ZAJĘCIĆ OD IV - XI 2014. GODZINY ODBYWANIA ZAJĘĆ DO UZGODNIENIA.

KOSZT ZASADNICZY PONOSI STOWARZYSZENIE ECO-KĄPINO, A CZĘŚCIOWY KOSZT PONOSZONY PRZEZ SZKOLONEGO TO 30  ZŁ MIESIĘCZNIE WRAZ Z UBEZPIECZENIEM. POD WARUNKIEM UCZESTNICTWA PEŁNEJ OBSADY, (16) W INNYM PRZYPADKU KWOTA MOŻE WZROSNĄĆ DO MAKSYMALNIE 6O ZŁ PRZY ZAŁOŻENIU ŻE ZGŁOSI SIĘ JEDYNIE 8 DZIECI.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO KOŃCA MARCA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

NAUCZYCIEL ZAPEWNIA SPRZĘT TENISOWY (nie jest wymagany zakup specjalnych rakiet dla dzieci)

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontak telefoniczny 606367956 (między 16:00 a 20:00) lub proszę pisać na adres   ecokapino@o2.pl 

© !Kapino.net 2021

kod: Piotr Grabuszyński

Akceptuję

Używamy plików COOKIE! Korzystając z kapino.net wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce polityka cookies