piątek, 21 stycznia 2022
Odwiedź nas na Facebooku

Szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

2019-10-05 14:45:40

W dniu 4 października 2019r 17 osób wzięło udział w kursie udzielania pierwszej pomocy przed medycznej! Kurs zorganizował, a następnie poprowadził Bartłomiej Błoszyk ps. Rokita wraz z kolegą po fachu Krzysztofem Szafrańskim z firmy Link-Med. Obaj panowie byli doskonale przygotowani do przeprowadzenia szkolenia i zrobili na uczestnikach ogromne, pozytywne wrażenie. Duża dawka cennej wiedzy oraz pokaz działań medycznych sprawiło, że czterogodzinne spotkanie minęło ino migiem. Były fantomy, sztuczna krew, która wyglądała bardzo realistycznie, mogliśmy zajrzeć do prawdziwej torby ratowników medycznych  oraz poznać działanie defibrylatora - @AED i wykonać reanimację zgodnie z wskazówkami udzielanymi przez to urządzenie.
Serdecznie dziękujemy za tą naukę. Za czas nam poświęcony. I Wasze dobre serca bo wszystko to zrobiliście zupełnie charytatywnie! Środki zebrane w wysokości 1280 złotych w całości zasilą konto fundacji, do której należy Alan Siuda i zostaną przeznaczone na Jego leczenie i rehabilitację. Brawo!
Ps. I taka refleksja się zrodziła po zakończeniu szkolenia, że warto byłoby pomyśleć nad tym aby w naszym Kąpinie było dostępne urządzenie AED - sprzęt ratujący życie.

© !Kapino.net 2022

kod: Piotr Grabuszyński

Akceptuję

Używamy plików COOKIE! Korzystając z kapino.net wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce polityka cookies