piątek, 21 stycznia 2022
Odwiedź nas na Facebooku

Podsumowanie Szkółki sportowej 2016 r

2016-11-12 13:13:26

Trzeci rok z rzędu przez całe wakacje, w każdy wtorek i w każdy piątek trenerzy z naszej Akademii (Dariusz German, Jakub Przybylski, a także Tadeusz Ciapa, Remigiusz Sarbak i Kuba Dulko) prowadzili zajęcia sportowe dla dzieci z Kąpina.

W tym roku zajęcia były prowadzone w dwóch grupach wiekowych. W grupie młodszej zajęcia polegały głównie na zabawie. Regularnie w zajęciach tej grupy uczestniczyło kilka dziewczynek. W grupie starszej ćwiczyliśmy i doskonalilismy umiejętności typowo piłkarskie. Każde zajęcia w tej grupie kończyły się grą.

Oprócz zajęć w Kąpinie, dzieci zapisane do Szkółki miały okazję obejrzeć mecz Ekstraklasy w Gdyni (Arka Gdynia - Ruch Chorzów).

Zajęcia zostały zakończone i podsumowane we wtorek 30 sierpnia 2016 wycieczką do Jump City w Gdyni, a następnie wspólnym spotkaniem pod wiatą w Kąpinie. Dzieci otrzymały medale, pamiątkowe statuetki, a także zaproszenia na treningi do naszej Akademii.

Organizatorem Szkółki Sportowej w Kąpinie było Stowarzyszenie Eco-Kąpino,

© !Kapino.net 2022

kod: Piotr Grabuszyński

Akceptuję

Używamy plików COOKIE! Korzystając z kapino.net wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce polityka cookies