środa, 25 maja 2022
Odwiedź nas na Facebooku

NOC SÓW

2018-03-07 09:01:10

Nadleśnictwo Wejherowo pragnie gorąco zaprosić wszystkich chętnych na Noc Sów, która odbędzie się 24 marca w ośrodku edukacji przyrodniczo-leśnej „Muza” na terenie leśnictwa Kępino. Wydarzenie jest koordynowane i prowadzone przez organizację pożytku publicznego Ptaki Polskie, w tym roku Nadleśnictwo włączyło się w jego organizację.

Ruszamy o godzinie 17:00 rozpoczynając prelekcją, którą poprowadzi podleśniczy Mateusz Heise. W ramach naszego spotkania odbędą się również warsztaty dla dzieci, oraz pokaz filmu o Sóweczce, najmniejszej z polskich sów, nauczymy się także rozpoznawać podstawowe gatunki i odgłosy tych tajemniczych ptaków, będzie także możliwość zobaczenia niektórych sów na własne oczy! Następnie udamy się na nocny spacer, podczas którego spróbujemy usłyszeć je w lesie, przy tej okazji warto wyposażyć się w odpowiednie obuwie, lornetkę i latarkę. Tegoroczną Noc Sów podsumujemy wspólnym ogniskiem dlatego prosimy o zaopatrzenie się w odpowiedni prowiant.

Serdecznie zapraszamy!

© !Kapino.net 2022

kod: Piotr Grabuszyński

Akceptuję

Używamy plików COOKIE! Korzystając z kapino.net wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce polityka cookies