poniedzialek, 29 listopada 2021
Odwiedź nas na Facebooku

LETNIA SZKÓŁKA SPORTOWA

2014-06-15 10:37:45

Wychodząc naprzeciw sygnałom mówiącym o potrzebie zorganizowania szkółki piłki nożnej w Kąpnie oraz o kontynuowanie szkółki tenisa ziemnego, stworzyliśmy taką możliwość w oparciu o Wejherowską Akademię Piłki  Nożnej oraz ABC Tenis pana Jerzego Degórskiego. Stowarzyszenie Eco-Kąpino otrzymało dotację na ten cel poprzez konkurs zorganizowany w Gminie Wejherowo na "Wypoczynek letni dzieci i młodzieży"

Szkółka piłki nożnej skieowana jest do dzieci z terenu Gminy Wejherowo.  Wiek  dzieci dla 2 grup wiekowych 6-11 lat oraz 12-16.  Naszą działalność pragniemy skierować przede wszystkim na wszechstronny rozwój naszych młodych adeptów poprzez zabawę i stopniowe wchodzenie w tajniki piłkarskiego abecadła. Zajęcia będą prowadzone  2 x 2 godziny tygodniowo dla każdej grupy. Razem 8 godzin. Harmonogram zjaęć zostanie podany na stronie www.kapino.net na 3 dni przed  1 zajęciami.

Szkółka tenisa ziemnego  powstała z myślą o zorganizowaniu dla dzieci 9 - 16 lat z terenu Gminy Wejherowo zajęć tenisa ziemnego oraz jako kontynuacja już istniejącej szkółki zorganizowanej przez ECO-KĄPINO. zajęcia będą prowadzone 1x2 godziny tygodniowo. Razem 2 godziny. Harmonogram zajęć zostanie podany na 3 dni przed  1 zajęciami.

Zajęcia będą odbywały się na boiskach Kąpina.

Zajęcie w obydwu szkółkach są całkowicie bezpłatne i nie wymagają zakupu dla dzieci specjalnych strojów sportowych oraz sprzętu sportowego. Wszystkie dzieci które poprzez formularz zgłoszeniowy zostaną przyjęte do szkółki będą podlegały ubezpieczeniu zdrowotnemu na czas uczestnictwa w zajęciach. Regulamin szkólki znajduje się na stronie www.kapino.net w zakładce  pliki do pobrania wraz z deklaracją przyjęcia którą należy wydrukować i dostarczyć wypełnioną do organizatora Kąpino ul. Modrzewiowa 4 (do skrzynki na listy) lub przesłać elektronicznie po zeskanowaniu na adres ecokapino@o2.pl 

UWAGA Zgłoszenia przyjmujemy osobiście od 23 czerwca !!!!!! tel. kontaktowy 606367956 również po 23 czerwca   AREK obiecuję odpowiedzieć na wszystkie  pytania które proszę kierować głównie drogą elektroniczną na w/w adresie. 

© !Kapino.net 2021

kod: Piotr Grabuszyński

Akceptuję

Używamy plików COOKIE! Korzystając z kapino.net wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji w zakładce polityka cookies